Villalar.com Logo

Ticari Elektronik İleti Açık Rıza Bilgilendirmesi


Değerli kullanıcımız,

YEPZ Bilişim Teknolojileri A.Ş. olarak villalar.com (“Site”) aracılığıyla reklam, promosyon ve kampanya tanıtımlarını yapmak amacıyla telefon numaranıza ve elektronik posta adresinize ticari ileti göndermek istemekteyiz. Bu amaçla sizden açık rızanızı talep ediyoruz. Bu açık rızanızı her zaman geri almanız mümkündür. Bu durumda telefon numaranız ve elektronik posta adresiniz reklam, promosyon ve kapmaya tanıtımları amacıyla kullanılmayacaktır. Konuya ilişkin daha fazla bilgiye Site’de yer alan aydınlatma metinleri aracılığıyla ulaşabilirsiniz.


Yukarıdaki bilgiler telefon numaranıza ve elektronik posta adresinize bu amaçla ileti gönderilmesini talep ediyorsanız aşağıdaki açık rıza beyanını doldurmanızı rica ederiz.
Ticari Elektronik İleti Açık Rıza Onayı


Şirket tarafından sunulacak her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin olarak, bizzat Şirket ve/veya hizmet sağlayıcıları tarafından; her türlü reklam, kampanya, indirim, hediye, çekiliş, promosyonlara ilişkin reklam, tanıtım ve bilgilendirme, ihtiyaçlarıma özel fırsatlar geliştirilmesi, benimle olan bağlantının devamının sağlanması, müşteri memnuniyeti araştırmaları, anket çalışmaları, tanıtım, kutlama, temenni, onay alma ve pazarlama çalışmaları amaçları ile tarafıma kısa mesaj (SMS), görüntülü ve sesli mesaj (MMS), elektronik posta, mektup, telefon, çağrı merkezi, otomatik arama ve benzeri her türlü elektronik iletişim aracı ile ticari elektronik ileti gönderilmesine açık rıza verdiğimi, bu rızamı dilediğim zaman Şirket’e başvurarak geri alabileceğimi ve bu durumda sağlık verilerimin silineceğini bildiğimi beyan ederim.

Adı - Soyadı :
Tarih :
İmza :

Arsa.com bir

yepz-iştirakidir

iştirakidir.